Klasa czwarta - mgr Ireneusz Daniłowicz

Czas trwania lekcji

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

07:45 - 08:30

przyr

8

plast

8

wf

sm

wf

sd

ang

11

08:40 - 09:25

inf

27

rel

27

pol

22

ang

11

pol

22

09:35 - 10:20

wf

sd

przyr

8

mat

28

pol

22

rel

32

10:30 - 11:15

pol

22

pol

22

ang

św

his

32

tech

27

11:30 - 12:15

mat

28

mat

29

niem

8

mat

28

muz

28

12:30 - 13:15

ZzW

28

       

niem

8

wf

sd

13:20 - 14:05

kor

         

wdż*

     

14:10 - 14:55

                   

Klasa piąta - mgr Barbara Łupina

Czas trwania lekcji

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

07:45 - 08:30

pol

22

pol

22

wf

sd

plast

32

wf

sd

08:40 - 09:25

geo

8

ZzW   

32

ang

32

pol

22

rel

32

09:35 - 10:20

rel

32

his

32

niem

32

his

32

mat

28

10:30 - 11:15

mat

11

wf

sd

pol

32

biol

11

pol

22

11:30 - 12:15

wf

sd

muz

32

mat

11

niem

32

tech

32

12:30 - 13:15

inf

27

mat

28

km/zk

11

ang

32

ang

32

13:20 - 14:05

sks

 

zkor

32

rew

22

wdż*

11

rew

22

14:10 - 14:55

                   

Klasa szósta a - mgr Małgorzata Kedrak

Czas trwania lekcji

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

07:45 - 08:30

ang

32

muz

32

biol

11

pol

22

wdż*

32

08:40 - 09:25

pol

22

pol

22

wf

sd

his

32

mat

11

09:35 - 10:20

inf

27

wf

sd

ang

8

ZzW

11

wf

sd

10:30 - 11:15

rel

32

mat

11

mat

11

niem

sw

his

32

11:30 - 12:15

mat

32

geo

11

pol

22

plast

11

rel

sw

12:30 - 13:15

wf

sd

tech

11

   

ang

28

pol

22

13:20 - 14:05

   

kmat

11

       

niem

22

14:10 - 14:55

                   

Klasa szósta b - mgr Agnieszka Dudzic

Czas trwania lekcji

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

07:45 - 08:30

wf

sd

wf

sd

plast

8

   

wdż*

8

08:40 - 09:25

rel

32

biol

11

ang

8

tech

8

his

8

09:35 - 10:20

pol

22

pol

22

mat

11

niem

8

rel

8

10:30 - 11:15

geo

8

his

32

muz

8

pol

8

mat

28

11:30 - 12:15

inf

27

mat

8

wf

sd

wf

sd

pol

22

12:30 - 13:15

mat

11

ang

8

pol

sd

ZzW

11

niem

28

13:20 - 14:05

           

ang

11

   

14:10 - 14:55

                   

Klasa siódma - mgr Stanisława Latos

Czas trwania lekcji

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

07:45 - 08:30

inf2

27

chem

28

fiz

28

ang

8

pol

22

08:40 - 09:25

biol

11

geo

8

rel

11

wf

sd

wf

sd

09:35 - 10:20

fiz

28

rel

11

wf

sd

chem

28

his

11

10:30 - 11:15

mat

28

mat

28

mat

28

mat

28

niem

11

11:30 - 12:15

pol

22

wf

sd

pol

32

his

8

biol

11

12:30 - 13:15

ang

8

pol

22

geo

8

pol

22

ang

8

13:20 - 14:05

plast

8

inf1

27

ang

32

niem

8

ZzW

32

14:10 - 14:55

wdż*

32

   

muz

32

       

Klasa ósma - mgr Magdalena Kras

Czas trwania lekcji

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

07:45 - 08:30

fiz

28

wos

11

ang

32

chem

28

mat

28

08:40 - 09:25

mat

28

mat

28

mat

28

mat

28

rel

28

09:35 - 10:20

pol

11

chem

28

ZzW

27

wf

sd

pol

22

10:30 - 11:15

wf

sd

rel

8

pol

22

pol

22

wf

sd

11:30 - 12:15

edb

11

pol

22

fiz

28

pol

22

niem

32z

12:30 - 13:15

wos

32

wf

sd

niem

32

his

32z

biol

11

13:20 - 14:05

his

32

SKS

sd

geo

8

ang

32

ang

11

14:10 - 14:55

wdż*

 32

kinf

27

   

kang

32

inf

27

* - zajęcia odbywają się co dwa tygodnie naprzemiennie w obu klasach

Legenda

  • Ch - chór
  • log - zaj. logopedyczne
  • kor - zaj. korekcyjne
  • ZzW -zaj.z wychowawcą
  • dw-zaj. dydaktyczno-wyrównawcze
  • P-zaj. w przedszkolu
  • OD- oddział dodatkowy

logo 100lecie

Kalendarz

Czerwiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 39

W tygodniu 969

Wszystkie 332579

 


Copyright© Zespół Szkół w Krzemieniu