XX Jesienny Konkurs Recytatorski - „QUO VADIS – dokąd idziesz, jaką drogą, w jakim celu”.

Galeria foto>>

Galeria foto >>

20. października w naszej szkole odbyły się eliminacje XX Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Tegoroczne recytacje skupiły się wokół tematu „QUO VADIS – dokąd idziesz, jaką drogą, w jakim celu”.

W konkursie udział wzięło 21 uczniów z klas I-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum. Były to: Maja Wieleba kl. II, Mateusz Woźnica kl. II, Maja Gzik kl. III, Lidia Gzik kl. IV, Olga Jargiło kl. IV, Paulina Jargiło kl. IV, Krystian Małek kl. IV, Maja Małek kl. IV, Beata Ciupak kl. V, Bartłomiej Góra kl. V, Marta Krzysztoń kl.V, Ewa Mróz kl.V, Karolina Tomecka kl.V, Wiktoria Chwiejczak kl.VI, Aleksandra Mróz
kl.VI, Oliwia Szum kl.VI, Zuzanna Tomecka kl.VI, Monika Fiedorek kl. I gim., Róża Sowa kl. II gim., Natalia Woźnica kl. II gim., Karolina Góra kl. III gim..

Po wysłuchaniu wszystkich recytacji jury w składzie: Stanisława Latos, Magdalena Kras i Małgorzata Kędrak do etapu okręgowego nominowało: Maję Wielebę, Mateusza Woźnicę, Olgę Jargiło, Bartłomieja Górę, Karolinę Tomecką, Wiktorię Chwiejczak, Monikę Fiedorek, Różę Sowę, Natalię Woźnicę
i Karolinę Górę.

Eliminacje powiatowe XX Jesiennego Konkursu Recytatorskiego odbywały się w dniach 27-28 października w Janowskim Ośrodku Kultury. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując wysokie miejsca na listach zwycięzców konkursu – Olga Jargiło i Karolina Tomecka zostały wyróżnione spośród recytatorów ze szkoły podstawowej, Karolina Góra zajęła II miejsce, a Róża Sowa miejsce III wśród recytatorów ze szkół gimnazjalnych naszego powiatu.

Zwycięzcom konkursu gratulujemy, a wszystkim recytatorom serdecznie dziękujemy za to, że w natłoku codziennych obowiązków znaleźli chwilę dla poetyckiego słowa „QUO VADIS – dokąd idziesz, jaką drogą,
w jakim celu”

 

logo 100lecie

Kalendarz

Styczeń 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 19

W tygodniu 679

Wszystkie 392142

 


Copyright© Zespół Szkół w Krzemieniu