zawodgaleria >>

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania tematyką zawodoznawczą wśród uczniów oraz wdrażanie do podejmowania świadomych decyzji życiowych i uwrażliwianie na potrzebę planowania przyszłości zawodowej.


Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych.
Pierwsza kategoria to uczniowie klas I – III szkoły podstawowej. Zadaniem uczestników konkursu było samodzielne wykonanie - dowolną techniką plastyczną - pracy plastycznej na temat: „Mój wymarzony zawód to: ..”.
Wpłynęło 10 prac. Komisja konkursowa przyznało następujące miejsca:
I miejsce: Martyna Białek kl. III oraz Julia Dudzic kl. I
II miejsce: Amelia Białek kl. II oraz Maria Mróz kl. II
III miejsce: Blanka Sowa kl. II oraz Aleksandra Białek kl. III
Wyróżnienie: Olga Małyszek kl. I, Gabriela Grzybowska kl. I, Natasza Sowa kl. I
Druga kategoria wiekowa to uczniowie klasy IV – VIII oraz III gim. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej na temat „Mój wymarzony zawód to: ..” oraz dołączenie opisu przedstawionego zawodu. Praca miała być zainspirowana wyobrażeniem zawodu i prezentacją pracy jaką uczniowie chcieliby wykonywać w przyszłości.
Wpłynęły 32 prace. Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:
I miejsce: Maja Białek kl. IV
II miejsce: Natalia Białek kl. Va
III miejsce: Julia Michalczyk kl. III gim.
Wyróżnienie : Mateusz Woźnica kl. IV, Hanna Biżek kl. Va, Julia Jargiło kl. VI
Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i dziękujemy za udział w konkursie!

p. Agnieszka D.

logo 100lecie

Kalendarz

Lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 101

W tygodniu 1032

Wszystkie 341794

 


Copyright© Zespół Szkół w Krzemieniu