Rok szkolny 2019 - 2020

PREDSZKOLE

  • Maria Siemczyk
  • Anna Flis
  • Katarzyna Sowa
  • Bożena Nosal  - język angielski 
  • Helena Kaproń - religia

SZKOŁA PODSTAWOWA kl. I-III

  • Kl I -Maria Wiśniewska 
  • Kl II - Bogumiła Małek
  • Kl III  - Teresa Rząd 
  • J. angielski – Bożena Nosal, J Piotr Abram, Irena Basaj
  • Informatyka - Małgorzata Kaproń, Ireneusz Daniłowicz
  • Religia – ks. Stanisław Gieroń, Helena Kapron

SZKOŁA PODSTAWOWA kl. IV-VIII

  • Język polski – Magdalena Kras, Małgorzata Kędrak
  • Matematyka – Urszula Woźnica, Renata Małek, 
  • Język angielski –  Bożena Nosal, Piotr Abram, Irena Basaj
  • Język niemiecki – Izabela Albiniak
  • Historia, Wiedza o społeczeństwie – Barbara Łupina
  • Fizyka - Urszula Woźnica
  • Chemia – Urszula Woźnica
  • Przyroda, Geografia - Małgorzata Kapron
  • Biologia – Agnieszka Dudzic
  • Informatyka - Ireneusz Daniłowicz, Małgorzata Kaproń
  • Edukacja dla bezpieczeństwa - Ireneusz Daniłowicz 
  • Muzyka – Justyna Jargiło
  • Plastyka – Stanisława Latos 
  • Technika – Ireneusz Daniłowicz
  • Religia - ks. Stanisław Gieroń, Helena Kaproń
  • Wychowanie fizyczne – Wiesław Kiszka, Tomasz Dudzic - Ireneusz Daniłowicz
  • Biblioteka – Stanisława Latos
  • Świetlica szkolna – Anna Dyjach, Justyna Jargiło
  • Pedagog szkolny – Agnieszka Dudzic
  • Logopeda – Justyna Jargiło
  • Nauczanie indywidualne – Danuta Turkowska

 

Rok szkolny 2018 - 2019

PREDSZKOLE

  • Maria Siemczyk
  • Anna Flis 
  • Katarzyna Sowa
  • Bożena Nosal - język angielski 
  • Helena Kaproń - religia

 

SZKOŁA PODSTAWOWA kl. I-III

  • Kl I - Bogumiła Małek
  • Kl II - Teresa Rząd 
  • Kl III - Maria Wiśniewska 

J. angielski – Bożena Nosal, Joanna Sulowska

Religia – ks. Stanisław Gieroń , Helena Kapron

SZKOŁA PODSTAWOWA kl. IV-VII  i GIMNAZJUM

  • Język polski – Magdalena Kras, Małgorzata Kędrak
  • Matematyka – Urszula Woźnica, Renata Małek, Ewa Mróz
  • Język angielski – Joanna Sulowska, Bożena Nosal
  • Język niemiecki – Luiza Jonak
  • Historia, Wiedza o społeczeństwie – Barbara Łupina
  • Fizyka - Urszula Woźnica
  • Chemia – Marta Łukasik
  • Przyroda, Geografia - Małgorzata Kapron
  • Biologia – Agnieszka Dudzic
  • Informatyka - Ireneusz Daniłowicz, Małgorzata Kaproń
  • Edukacja dla bezpieczeństwa - Ireneusz Daniłowicz
  • Muzyka – Justyna Jargiło
  • Plastyka – Stanisława Latos 
  • Technika – Ireneusz Daniłowicz
  • Wychowanie fizyczne – Wiesław Kiszka, Tomasz Dudzic, Ireneusz Daniłowicz
  • Religia - ks. Stanisław Gieroń, Helena Kapron
  • Biblioteka – Stanisława Latos
  • Świetlica szkolna – Anna Dyjach,  Justyna Jargiło
  • Pedagog szkolny – Agnieszka Dudzic
  • Logopeda – Justyna Jargiło
  • Nauczanie indywidualne – Danuta Turkowska


 

logo 100lecie

Kalendarz

Wrzesień 2019
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 44

W tygodniu 44

Wszystkie 196111

 


Copyright© Zespół Szkół w Krzemieniu