kl 8

Ten rok szkolny był szczególny… Koronawirus, przerwa w funkcjonowaniu szkół, zdalna nauka – coś takiego wydarzyło się na świecie po raz pierwszy. Musieliśmy nauczyć się żyć i funkcjonować w nowych realiach, w nowej rzeczywistości. Radziliśmy sobie, jak umieliśmy, raz lepiej raz gorzej. Jednak, mimo trudności przetrwaliśmy i dotarliśmy do końca zajęć edukacyjnych.

26 czerwca społeczność szkolna szczególnie odczuwała ograniczenia. Tego dnia powinno odbyć się uroczyste zakończenie roku szkolnego, pełne radosnej atmosfery. W tym roku było inaczej, uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach i tam otrzymali świadectwa i nagrody.

Uczniowie najstarszej klasy w szkole, którzy kończą naukę w szkole podstawowej, z przyczyn niezależnych od nich nie mogli wystąpić podczas akademii w formie tradycyjnej, więc postanowili przygotować film, w którym wspominają ważne chwile spędzone w szkole oraz dziękują dyrekcji, wychowawcy i nauczycielom za trud włożony w naukę i wychowanie.
Ósmoklasiści wraz z wychowawczynią zapraszają do obejrzenia filmu, który przypomni czas nauki spędzony w murach naszej szkoły.
Dziękuję wszystkim wychowankom, którzy przyczynili się do jego powstania. Szczególne podziękowania dla Marty Krzysztoń za montaż filmu. https://drive.google.com/file/d/1ZvwDDRcqDM2gv0E4PKVGWHkNxHC5y7Eg/view?usp=sharing

Drodzy Absolwenci!
Ostatni raz spotkaliście się w murach tej szkoły. Od dzisiaj jesteście Absolwentami!
Kończycie szkołę w chwili niezwykłej i smutnej zarazem. Wielokrotnie wręczałam uczniom kończącym szkołę świadectwa. Nigdy jednak nie było wśród nich osoby, której bym nie przytuliła, albo chociaż nie podała ręki na pożegnanie. Mam jednak nadzieję, że odczuwacie wielką serdeczność, którą kieruję w Waszą stronę.
Moi kochani, możecie kroczyć z dumnie podniesioną głowę. Kończycie szkołę z bardzo dobrymi wynikami. Gratuluję ukończenia szkoły podstawowej.
Przed Wami kolejny etap w życiu. Wyznaczajcie sobie nowe cele, zdobywajcie je i odpowiedzialnie spoglądajcie w przyszłość.
Dziękuję Wam, że tworzyliście historię Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Krzemieniu.
Dziękuję za radość i młodość, którą wnieśliście w moje życie.
Życzę Wam dojrzałych i odpowiedzialnych wyborów. Pamiętajcie, dojrzałość wymaga odpowiedzialności! Najważniejsze jest jednak to, aby być dobrym i przyzwoitym człowiekiem.

Wychowawczyni klasy VIII

 

logo 100lecie

Kalendarz

Styczeń 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 150

W tygodniu 1014

Wszystkie 391457

 


Copyright© Zespół Szkół w Krzemieniu